Filtrai

Rezultatai Valyti visus

Sezonas

Sezonas

Šildymo tipas

Šildymo tipas

Langų tipas

Langų tipas

Kambarių skaičius

Kambarių skaičius

Lubų aukštis

Lubų aukštis

Vonios tipas

Vonios tipas

Tualetas

Tualetas

Vieta

Vieta
Valyti visus
Daugiau filtrų
Palyginti
0 Rezultatai
Rūšiuoti pagal:
Paskelbimo data: naujausia

Parduodami mobilūs nameliai

Svajojate vakarus leisti sodyboje ant upės kranto arba laukuose, greta „lietuviškų kalnelių“? Tuomet tobulas sprendimas, kuris leis mėgautis gamta ir tuo pačiu jaustis komfortabiliai – apšiltinti mobilūs nameliai. Nors labiausiai tinka vasarai, tačiau tikrai labai geras pasirinkimas ir pavasarį bei rudenį. Paruošti naudojimui ir vėsesniu metų laiku, kadangi ne tik apšiltinti, tačiau ir turi šildymo sistemą, kuri suteiks buvimui jame daugiau jaukumo.


Mobilūs nameliai sodyboje – geriausias pasirinkimas. 5 privalumai

Mobilūs nameliai žiemai, rudeniui, vasarai ir pavasariui – tobulas pasirinkimas tiems, kurie nori kuo greičiau sukurti jaukią erdvę sodyboje arba bet kurioje kitoje erdvėje. Mėgstantiems gyventi įdomiau – namukas tinka ir nuolatiniam naudojimui. Kodėl verta jį įsigyti?


Namelio kaina

Modernus mobilus nameliai kaina – patenkins net paties išrankiausio poreikius. Jeigu norite kuo greičiau džiaugtis namuku, kuris suteikia galimybę leisti jame laiką labai greitai po užsakymo – kreipkitės į mus. Kaina prasideda nuo 3 000 eurų. Kuo didesnis plotas ir kuo daugiau namelio galimybių – tuo gyvenamoji vieta kainuos brangiau. Visgi, tai yra ilgametis sprendimas, tad apsimoka.


Rinkitės norimą namelį

Mobilūs nameliai kaina patenkins net ir išrankiausio poreikius. Siūlome pilnai įrengtus namukus, kurie yra ne tik šilti bei jaukūs, tačiau ir turi visą svarbiausią įrangą, kurios reikia patogiam gyvenimui.


Lanksti statyba

Namelius yra labai paprasta transportuoti iš vienos vietos į kitą. Taigi, nereikia iškart numatyti tobulos vietos. Galima karavano vietą keisti, kol galiausiai bus rasta tinkamiausia.


Tvarumas

 Tiems, kuriems rūpi ekologija – nameliai ant ratų irgi yra labai geras pasirinkimas. Tiek naujas, tiek naudotas mobilus namelis gali būti įrengtas itin ekologiškai. Rūšiuokite atliekas, kompostuokite, kurios lieka iš po daržo, auginkite daržoves patys.


Galimybės

Tokie namukai gali būti labai puiki nuomos investicija. Jeigu turite žemės sklypą, kuris galimai trauktų žmones norinčius pabėgti nuo miesto šurmulio, pastatykite jame namelį ir nuomokite. Tai gali būti puikios pasyvios pajamos, kurios ne tik leis Jums uždirbti, tačiau ir darys gerą darbą tiems, kurie nori būti gamtoje, tačiau džiaugtis komfortu.


Mobilus namelis – kiekvieno poreikiams

Šie nameliai – labai patogus ir lankstus namų tipas tiems, kurie ieško greito ir paprasto būdo turėti savo erdvę sode. Šis namukas yra lengvai transportuojamas, todėl galite jį perkelti į bet kurią vietą savo sode ar sklype. Išbandėte vieną, netiko? Rinkitės kitą. Namelio transportavimas yra labai greitas ir paprastas, tad leiskite sau gauti iš jo maksimalią naudą. Tai yra įmanoma.


Mūsų siūlomi pigūs mobilūs nameliai gali būti skirtingo aukščio ir ploto. Priklausomai nuo individualių poreikių, esame tikri, kad gebėsime juos patenkinti. Kai kuriems žmonėms mobilus namelis yra puikus būdas turėti papildomą gyvenamosios patalpos ar darbinę erdvę. Svarbiausia, kad neinvestuojant daug lėšų į pastato statybą ar jo nuomą. Galiausiai, sukūrus tobulą gamtos oazę suderintą su komfortu – galite nuomoti ją. Mobilūs nameliai-karavanai traukia dėmesį visus metus. Ypač rūpi tiems žmonėms, kurie gyvena mieste ir tiesiog pasiilgta buvimo gamtoje.


Dėl savo funkcionalumo kilnojami nameliai šiuo metu yra „ant bangos“. Belieka tik rasti tokį modelį, kuris Jums arčiausiai širdies. Kadangi siūlome labai daug variantų, esame tikri, kad rasite priimtiniausią visomis prasmėmis: nuo ploto iki estetikos bei namuko galimybių (įrangos).


Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums rasti tobulą namelį. Tai gali būti Jūsų vasarnamis, kuriame kiekviena akimirka – jauki ir maloni. Esate to vertas, o mes Jums galime tai pasiūlyti.