Dažniausiai užduodami klausimai

Namukai transportuojami su specialia technika.

Namukų plotas yra nuo 25 iki 44 kv/m.

3.1×8 m, 3.1×8.5 m, 3.1×9,12 m, 3.1×9.44 m, 3.1×10 m, 3.1×10.33 m, 3.1×10.66 m, 3.65×8.5 m, 3.65×9.12 m, 3.65×9.44 m, 3.65×10 m, 3.65×10.33 m, 3.65×10.66 m, 3.65×11 m, 3.65×11.25 m, 3.65×12 m.

Namukai yra pritaikyti gyventi daugiau šiltuoju laikotarpiu, tačiau mes galime apšiltinti namuką sudėti plastikinius langus, įmontuoti dujinį centralinį šildymą. Tuomet namuke puikiausiai galima gyventi žiema.

Namukų lubos būna 1,97 m ir 2,20 m. aukščio. Šlaitinių namukų lubų aukštis būna ir 2.5m.

Namukų svoris yra nuo 2,5 iki 6 tonų.

Visi namukai yra pilnai įrengti, su visais baldais, vonios įranga, wc, virtuvės baldais bei technika.

Namukai būna 2, 3 arba 4 miegamųjų kambarių. Kiekviename namelyje yra svetainė, valgomasis, virtuvė, wc, dušas.

Namukų kainos prasideda nuo 3000 Eur priklausomai nuo gamybos metų, ploto, prabangos, langu,durų tipo (Plastikiniai su stiklo paketais arba viengubo stiklo su aliuminio rėmu), šildymo sistemos. Kokios komunikacijos reikalingos jūsų namukams? Visiems mūsų namukams reikalingos visos standartines gyvenamojo namo komunikacijos tai, vanduo, elektra, kanalizacija ir dujos.

Visuose nameliuose naudojama 220V elektros įtampa.

Prie kiekvieno namelio jungiasi „Propanas – Butanas“ dujų balionas.

Kiekviename namelyje yra įmontuotas automatinis – momentinis vandens šildymo įrenginys (šildymo kolonėle), kuris veikia dujomis.

Kiekviename namelyje yra įmontuotas dujinis židinys. Kai kuriuose nameliuose jau būna sumontuoti elektriniai radiatoriai arba įvestas centralinis dujinis arba elektrinis šildymas. Jei Jums patikusiame namelyje nėra jokio šildymo, išskyrus dujinį žydinį, mūsų darbuotojai gali sumontuoti Jūsų pageidaujamą šildymo sistemą.

Namelio tempti negalima. Transportuojami su specialia technika.Galima tiktai vietoj manevruoti, lengvojo automobilio ar traktoriaus pagalba.

Namelio pristatymas yra nemokamas, Lietuvos ribose. Transportuojant i užsienio valstybes, kainos priklauso nuo to, į kokią šalį vežamas namelis.

Mūsų bendrovėje mobilūs nameliai vežami kiekvieną savaitę, dėl to, pas mus yra toks platus mobilių namelių pasirinkimas.

Mūsų meistrai gali jūsų namelį pilnai paruošti žiemai, sumontuoti terasą, uždėti šlaitinį stogą, pajungti komunikacijas ir t.t. Platesnę informaciją gausite Partnerių paslaugos .

Jei žemė ne valstybės saugomoje teritorijoje (pvz., nacionalinis parkas, landšaftinis draustinis ir kt.), toliau kaip 25m nuo vandens telkinio ir ne miško paskirties žemėje- problemų neturėtų būti. O minėtais atvejais yra reikalingas atsakingo savivaldybės administracijos darbuotojo sutikimas. Kadangi tai nesudėtingas statinys, statybos leidimai nereikalingi. Plačiau apie tai skaitykite Statybos techninis reglamentas.